HAKKIMIZDA

78,5 Sigorta aracılık hizmetleri ve rent a car Karabük ilinde Kent Meydanı girişinde Beyaz Saray İşhanı içerisinde faaliyet göstermektedir. Geniş araç filosu ve son model araçlarıyla müşterilerine güvenilir ve kaliteli bir rent a car deneyimi yaşatmayı hedefleyen 78,5 filosunda bulundurduğu üç adet dizel Citroën C-Elysée, iki adet Ford Focus, iki adet Ford Fiesta ve bir adet Fiat Punto ile müşterilerine son model araçlarla karabük rent a car Safranbolu oto ve araç kiralama hizmetleri sunmaktadır. Karabük ve Safranbolu da rent a car hizmeti sunan firmamız "Güvenilir bir araç kiralama deneyimi için farkı bizimle yaşayın" sloganı ile yola çıkarak müşterilerine güvenli bir rent a car hizmeti sunmaktadır.

Firmamız rent a car hizmeti dışında Karabük Esentepe'de Erkek Kuaförü ve Çay Ocağı ile diğer iş kollarında da faaliyet göstermektedir. Oto kiralama, günlük kiralama ve uzun süreli kiralama olarak ikiye ayrılabilir. Günlük oto kiralamada havalimanları ve gezinsel fakatçlar ağırlıklı olmaktadır. Uzun dönemde ise firma kullanımları ağırlıklıdır. Uzun dönem oto kiralamanın getirmiş olduğu mali avantajlar ve uygulama kolaylıkları, firmalar tarafından yaygın bir şekilde filo kiralama yönteminin benimsenmesine neden olmuştur. Oto kiralama hizmeti veren müesseselar, uyguladıkları rezervasyon sistemleri ile hemen hemen dünyadaki tüm havalanlarına ve şehirlerine yayılmış bir ağa sahiptir.

Rent a Car, Karabük içinde birçok şirket tarafınca verilen bir hizmet. Sadece bu hizmeti firmaların hepsi kaliteli ve güvenli bir şekilde sunamıyor. Bundan dolayı de genellikle ziyaretçiler sektörün önde gelen firmalarıyla çalışmayı düşünüyorlar.

Bu doğrultuda karabük rent a car hizmeti sunan firmaların müşterilerine otomobillerini birçok farklı alanda teslim etme özelliğinin bulunması gerekiyor. Firmamız Karabük ve Safranbolu'ya gelen ziyaretçilere araçları almak istedikleri herhangi bir noktada teslim edebiliyor. Bu teslimat işlemleri Karabük'ün ilçeleri için de geçerli bir hizmet. Günün 24 saati hizmet verebilen firmamız haftanın her günü araç kiralama işlemlerine devam ediyor. Yıl içerisindeki özel günlerde, bayramlarda ya da resmi tatillerde de firmamız çalışmaya devam ediyor. Firmamızdan müşterilerimizin araç kiralamaları için rezervasyon yaptırmaları kafi oluyor. Bunun için ofisimize gelebildikleri gibi telefon ve web vasıtasıyla da rezervasyon işlemleri tamamlanabilir.

Rezervasyon işlemlerinde müşterilerimizin kişisel bilgilerini belirtmeleri ve araç seçimini yapmaları gerekiyor. Firmamızda benzinli ve dizel araçlardan müşterilerimiz kendilerine uygun olanları seçebilirler. Karabük rent a car firması olarak bizler müşterilerimize otomobillerimizi kiralarken birkaç minik şart arıyoruz. Kiralayacak kişilerin belirli bir yaşın üzerinde olması ve belirli bir süredir aktif olarak ehliyet sahibi olması gerekiyor. Bu süreler firmamızdan kiralanacak olan otomobillere göre değişim gösteriyor. Ayrıntılı bilgiler için bizlere ulaşabilirsiniz.p>

Sonuç olarak karabük rent a car firması olan yetmişsekiz buçuk rent a car ve sigorta aracılık hizmetleri firmamızı tercih ederseniz sizleri güvenilir bir araç kiralama hizmeti bekliyor olacaktır. Hızlı randevu için bizlere 0544 412 0 785 veya 0370 412 0 785 numaralarından ulaşabilirsiniz.

KARABÜK'ÜN EN İYİSİ

1. Demir Yürek yılın en iyi rent a car firması ödülünün sahibi olduk !

Son Model Araçlar

2014 - 2015 - 2016 model araç filomuzla hizmetinizdeyiz.

YAKIT SEÇENEKLERİ

İster benzinli ister dizel ! Siz hangisini isterseniz onu alın

İLETİŞİM

  • Bayır Mah. Albay Karaoğlanoğlu Cad. Beyaz Saray İşhanı No:20(Kent Meydanı Girişi, 78100
  • Karabük Merkez/Karabük
  • 0370 412 0785
  • 0544 412 0785
  • Google Maps'te Bizi Bulun